Biopreparaty

Menu
EN

Biopreparaty

‹ powrót
p1_do_szamb.jpg

BIO -P1
do szamb

pdf

Bologiczny preparat przeznaczony do rozkładu zanieczyszczeń organicznych powstających w szambach tj. zbiornikach bezodpływowych, latrynach, osadnikach i przydomowych oczyszczalniach ścieków. Mieszanka zawiera bakterie do oczyszczalni i enzymy, które przyczyniają się do do rozkładu substancji pochodzenia organicznego, przywraca naturalny proces rozkładu i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Preparat zawierający bakterie do oczyszczalni i enzymy jest nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i roślin.

p2_do_t__uszczy.jpg

BIO-P2
do tłuszczy

pdf

Produkt biologiczny na bazie bioenzymów przeznaczony do rozkładu tłuszczy w kanalizacji. BIO-P2 rozkłada tłuszcze na substancje organiczne zapobiegając ich osadzaniu się wewnątrz rur odpływowych, zapobiegając tym samym zatkaniu systemów odpływowych. Produkt neutralizuje nieprzyjemny zapach. Przy całkowicie przytkanym rurociągu należy najpierw udrożnić go mechanicznie. Zalecane jest stosowanie środka profilaktycznie.

p3_do_rur.jpg

BIO-P3
do rur

pdf

Produkt biologiczny przeznaczony do udrożnienia zapchanych rur kanalizacyjnych w wannach, zlewozmywakach, syfonach czy systemach odpływowych. Zawiera mieszankę naturalnych bakterii i enzymów, które rozkładają materię organiczną i znacząco likwidują wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Produkt zalecamy stosować prewencyjnie, zapobiega przytkaniu rur i odnawia naturalny proces rozkładu. Jest nieszkodliwi dla ludzi, zwierząt i roślin

p4_do_kompostu.jpg

BIO-P4
do kompostu

pdf

Biologiczny preparat przeznaczony do przyspieszania dojrzewania kompostu. Zawiera mieszankę naturalnych bakterii i enzymów, która przyczynia się do rozkładu substancji pochodzenia organicznego. Skutecznie przetwarza skoszoną trawę, drewno, liście oraz pozostałe odpady z ogrodu i domu. Końcowym produktem rozkładu jest kompost o wysokiej zawartości substancji odżywczych i mniej intensywnym zapachu. Produkt nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i roślin, przywraca naturalny proces rozkładu.

p5_do_oczek_wodnych.jpg

BIP-P5
do oczek
wodnych

pdf

Preparat skutecznie rozkłada zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, zmniejszając tym samym ilość składników odżywczych powodujących powstawanie i rozwój glonów oraz eliminując nieprzyjemny zapach związany z ich obecnością. Zapobiega także tworzeniu osadów organicznych na dnie stawu, likwiduje odchody ryb i resztki obumarłych roślin, a także oczyszcza wodę. Preparat jest nieszkodliwy dla organizmów wodnych, wprowadza równowagę biologiczną i jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Produkt może być stosowany w ciągu całego roku.

po___proszek.jpg

BIO-P6
do oczyszczalni

pdf

Biologiczny preparat do stosowania w przydomowych oczyszczalniach ścieków (POŚ), zawiera mieszankę naturalnych bakterii i enzymów, które po aplikacji w POŚ zaczynają się rozmnażać. Bakterie do oczyszczalni tworzą biologiczne kultury odpowiednie dla optymalnego funkcjonowania OŚ. Dzięki zrównoważonej kombinacji szczepów bakterii, enzymów i substancji odżywczych, produkt może być stosowany także jako środek do wspierania i wzmocnienia działania niskoobciążonych oczyszczalni.

po___koncentrat.jpg

PREPARAT do oczyszczalni

pdf


Bardzo skoncentrowany preparat przeznaczony jest do zastosowania awaryjnego w przydomowych oczyszczalniach ścieków (POŚ) w celu wsparcia lub odnowienia poprawnego funkcjonowania, po zniszczeniu kultur bakterii. Organizmy dodane do OŚ z tym preparatem powoli, jednak bardzo skutecznie rozkładają i upłynniają składniki stałe odpadów i w ten sposób przyczyniają się do udrożnienia zapchanych rurociągów oraz do ogólnego odnowienia cyrkulacji oczyszczonych ścieków.

szamboszok.jpg

SZAMBO SZOK

pdf

Ten unikalny, mocno skoncentrowany produkt jest przeznaczony do stosowania w bardzo zaniedbanych szambach, latrynach, suchych toaletach oraz osadnikach, uwadnia i rozkłada także trudno rozkładalne odpady organiczne. Preparat jest mieszanką wyselekcjonowanych naturalnych mikroorganizmów, które są bardzo aktywne i powodują rozkład zanieczyszczeń biologicznych oraz usuwają nieprzyjemny zapach. SZAMBO SZOK jest istotnym uzupełnieniem produktu BIO-P1 DO SZAMB.

stop_zapachom.jpg

STOP zapachom

pdf

Niszczy i całkowicie neutralizuje nieprzyjemny zapach, zamiast go łagodzić. Może być stosowany do tapicerki, dywanów, pościeli, butów, wnętrz samochodowych. Ponadto, nadaje się do neutralizowania zapachu od zwierząt, potu, wymiocin, kału, moczu, dymu z papierosów, zapachu jedzenia, itp. Może być również stosowany jako odświeżacz powietrza w pomieszczeniach lub jako zapach do klimatyzacji. Produkt nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny dla środowiska i ulega biodegradacji.

papierosy.jpg

Neutralizator dymu z papierosów

pdf

Neutralizator ma zastosowanie do likwidacji zapachów wywołanych dymem papierosowym w samochodach oraz gospodarstwach domowych. Całkowicie neutralizuje niemiły zapach, a nie tylko maskuje jego obecność, w efekcie zapewnia przyjemną atmosferę w pomieszczeniu dzięki delikatnej woni aromatów owocowych. Jest przeznaczony do stosowania we wnętrzach: samochodów, przyczep kempingowych, przyczep mieszkalnych, itp., w gospodarstwach domowych idealnie nadaje się do zadymionych pomieszczeń, toalet, kuchni.

ple____.jpg

STOP
pleśni

pdf

Preparat biologiczny o nazwie STOP PLEŚNI usuwa i długotrwało zapobiega powstawaniu pleśni. Do stosowania na: ściany, tynki, mury, spoin, powierzchnie kabin prysznicowych, okolice wanien, umywalek, zlewów kuchennych, okien i innych miejsc narażonych na występowanie pleśni. Preparat zmniejsza ilość zarodników drażniących i alergicznych w pomieszczeniach, nie powoduje blaknięcia, jest bezwonny i nie uszkadza materiałów budowlanych.

facebook