Nasza oferta obejmuje zbiorniki technologiczne, które są sprawdzonym rozwiązaniem do bezpiecznego przetwarzania różnych produktów, w tym również nadają się na chemię. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy zbiorniki procesowe o szerokim zakresie pojemności. Gwarantujemy dużą elastyczność w zakresie wymiarów gabarytowych. Nasze zbiorniki technologiczne wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

DSCF0864
zbiorniki-procesowe-technologiczne

Nowoczesne zbiorniki procesowe dostosowane do potrzeb Klienta

Zbiorniki technologiczne mogą mieć kształt cylindra o osi pionowej, z dnem stożkowym lub skośnym. Dodatkowo taki zbiornik można wyposażyć w różne urządzenia mieszające, pomiarowe itp. Zbiorniki procesowe dostępne w naszej ofercie przeznaczone są również do produkcji, roztwarzania i konfekcjonowania chemikaliów. Zbiorniki chemoodporne ze względu na zmienne obciążenia oraz temperatury są najczęściej montowane wewnątrz budynków.

Zbiorniki chemiczne na kwas siarkowy

Zbiorniki na kwas siarkowy odgrywają kluczową rolę m.in. w przemyśle chemicznym.

Są one projektowane, a także konstruowane z uwzględnieniem surowych norm bezpieczeństwa oraz standardów technicznych, dla zapewnienia maksymalnej szczelności. Zbiorniki na tego typu chemikalia wykonane są z materiałów odpornych na korozję i wycieki. Bezpieczne przechowywanie kwasu siarkowego jest niezwykle istotne ze względu na jego silne właściwości żrące i reaktywne. Dlatego też zbiorniki te są wyposażone w zaawansowane systemy monitoringu oraz kontroli, aby zapewnić ciągłą kontrolę nad warunkami przechowywania i uniknąć ewentualnych awarii.

W zależności od indywidualnych potrzeb różnorodnych branż nasze zbiorniki technologiczne mogą być wyposażone w:

  • instalacje z tworzywa,
  • urządzenia do ogrzewania,
  • urządzenia do mieszania,
  • urządzenia do pomiarów np. wartości pH, temperatury, gęstości, przewodności, itp.,
  • inne urządzenia według potrzeb Klienta.

Czym jest reaktor zbiornikowy

Reaktory to specjalne zbiorniki lub urządzenia zbiornikowe, w których przeprowadza się dedykowane reakcje chemiczne. W reakcjach tych mogą brać udział gazy, ciecze i ciała stałe. Różnorodność procesów chemicznych wymusza inne konstrukcje reaktorów. Takie zróżnicowanie sprawia jednak, że znajdują one szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Mowa tutaj m.in. o przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym czy też chemicznym.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu reaktory przystosowane do przeprowadzania dowolnego procesu chemicznego. Konstruktorzy dołożą wszelkich starań, aby dobrać właściwe wyposażenie i zapewnić odpowiedni standard wykończenia reaktora.

Reaktory zaprojektowane do konkretnych właściwości produktu i reakcji chemicznych zachodzących w urządzeniu

Oferowane przez nas reaktory chemiczne wyposażone są m.in. w mieszadła. Dobieramy je w zależności od właściwości fizykochemicznych produktu oraz specyfiki reakcji chemicznej, która ma w nich zachodzić. Wszystko po to, aby uzyskany dzięki mieszadłom efekt procesu był jak najbardziej zadowalający.

suitcase
Doświadczenie

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony środowiska. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować rozwiązania, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

pathway
Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego staramy się podejść do każdego z nich indywidualnie. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

planet-earth
Ekologia

Nasza firma jest zorientowana na ochronę środowiska. Nasze rozwiązania mają na celu minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, poprzez redukcję emisji zanieczyszczeń oraz wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii.

quality-service
Wysoka jakość usług

Stawiamy na jakość naszych usług, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz najwyższej jakości materiały, aby zapewnić naszym klientom rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale także trwał

Dlaczego warto powierzyć wykonanie reaktora właśnie nam?

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na dostarczenie Państwu rozwiązań sprawdzonych oraz zaawansowanych technologicznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie konstruowania zbiorników technologicznych doskonale potrafimy dobrać materiały odporne na czynniki procesu/reakcji. Mamy doświadczenie w projektowaniu pojemników dla substancji trudnych, żrących i wybuchowych. Stanowi ono gwarancję, że tworzone przez nas elementy są w 100% bezpieczne dla osób oraz produktu.

Masz wątpliwości?
Skorzystaj z formularza