Wykonujemy zbiorniki technologiczne, które są sprawdzonym rozwiązaniem do bezpiecznego przetwarzania różnych produktów. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy zbiorniki procesowe o szerokim zakresie pojemności. Gwarantujemy dużą elastyczność w zakresie wymiarów gabarytowych. Nasze zbiorniki technologiczne wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Wykonujemy zbiorniki technologiczne, które są sprawdzonym rozwiązaniem do bezpiecznego przetwarzania różnych produktów. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy zbiorniki procesowe o szerokim zakresie pojemności. Gwarantujemy dużą elastyczność w zakresie wymiarów gabarytowych. Nasze zbiorniki technologiczne wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Nowoczesne zbiorniki procesowe dostosowane do potrzeb Klienta.

Zbiorniki technologiczne mogą mieć kształt cylindra o osi pionowej, z dnem stożkowym lub skośnym. Dodatkowo taki zbiornik można wyposażyć w różne urządzenia mieszające, pomiarowe itp. Zbiorniki procesowe takie przeznaczone są do produkcji, roztwarzania i konfekcjonowania chemikaliów. Ze względu na zmienne obciążenia i temperatury są one najczęściej montowane wewnątrz budynków.
W zależności od indywidualnych potrzeb nasze zbiorniki technologiczne mogą być wyposażone w:
  • instalacje z tworzywa
  • urządzenia do ogrzewania
  • urządzenia do mieszania
  • urządzenia do pomiarów np. wartości pH, temperatury, gęstości, przewodności, itp.
  • inne urządzenia według potrzeb klienta

Czym jest reaktor zbiornikowy

Reaktory to specjalne zbiorniki lub urządzenia zbiornikowe, w których przeprowadza się dedykowane reakcje chemiczne. W reakcjach tych mogą brać udział gazy, ciecze i ciała stałe. Różnorodność procesów chemicznych wymusza różnorodność konstrukcji reaktorów. Takie zróżnicowanie sprawia jednak, że znajdują one szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Mowa tutaj m.in. o przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym czy też chemicznym.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu reaktory przystosowane do przeprowadzania dowolnego procesu chemicznego. Konstruktorzy dołożą wszelkich starań, aby dobrać właściwe wyposażenie i zapewnić odpowiedni standard wykończenia reaktora.

Reaktory zaprojektowane do konkretnych właściwości produktu i reakcji chemicznych zachodzących w urządzeniu
Oferowane przez nas reaktory chemiczne wyposażone są m.in. w mieszadła. Dobieramy je w zależności od właściwości fizykochemicznych produktu oraz specyfiki reakcji chemicznej, która ma w nich zachodzić. Wszystko po to, aby uzyskany dzięki mieszadłom efekt procesu był jak najbardziej zadowalający.

Doświadczenie

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony środowiska. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować rozwiązania, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego staramy się podejść do każdego z nich indywidualnie. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Ekologia

Nasza firma jest zorientowana na ochronę środowiska. Nasze rozwiązania mają na celu minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, poprzez redukcję emisji zanieczyszczeń oraz wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii.

Wysoka jakość usług

Stawiamy na jakość naszych usług, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz najwyższej jakości materiały, aby zapewnić naszym klientom rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale także trwał

Dlaczego warto powierzyć wykonanie reaktora właśnie nam?

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na dostarczenie Państwu rozwiązań sprawdzonych i zaawansowanych technologicznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale potrafimy dobrać materiały odporne na czynniki procesu/reakcji. Mamy doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dla substancji trudnych, żrących i wybuchowych. Stanowi ono gwarancje, że projektowane przez nas urządzenia są w 100% bezpieczne dla ludzi oraz produktu.

Masz wątpliwości?

Skorzystaj z formularza