Mieszalniki

Menu
EN

Mieszalniki

‹ powrót

 

mieszalniki.jpgPROX to producent mieszalników z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów wytwarzamy mieszalniki przemysłowe wyróżniające się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania. 

 

Mieszalnik od PROX to gwarancja niezowodności użytkownia


Mieszalnik to zbiornik okrągły, bezciśnieniowy, wolnostojący. To urządzenie stworzone do przeprowadzenia procesów technologicznych, które wymagają ciągłego mieszania. Zbiorniki te jako mieszalniki mogą być przeznaczone do przygotowywania roztworów. Najczęściej zastosowanie mają w instalacjach dozowania mleka wapiennego i/lub polielektrolitów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego na bieżąco doskonalimy nasze produkty. Każdy mieszalnik produkowany jest z najwyższą starannością, by sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Gwarantujemy, że nabywając nasz mieszalnik zyskają Państwo produkt, który jest świetną inwestycją w rozwój firmy.

Mieszalniki wykonujemy z polipropylenu PP lub polietylenu PE, na życzenie możliwe wyposażenie zbiornika w szereg urządzeń jak mieszadło, wskaźnik poziomu, klapy, leje zasypowe, itp.

facebook