Zbiorniki przeciwpożarowe

Menu
EN

Zbiorniki przeciwpożarowe

‹ powrót


ppoz.jpgZbiorniki przeciwpożarowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów przeciwpożarowych, stanowiąc źródło dla stałych urządzeń gaśniczych wodnych. Zbiorniki PPOŻ zabudowane wewnątrz pomieszczeń, np. w piwnicach spełniają wówczas funkcję bufora zapewniając zasilanie w wodę piony przeciwpożarowe, stosowane są jako zbiornik na wodę dla instalacji i sieci przeciwpożarowych (tryskaczowych i zraszaczowych) oraz do zewnętrznego gaszenia pożaru.

 

PROX wykonuje zbiorniki PPOŻ dostosowane do potrzeb Klienta


Zbiorniki przeciwpożarowe wykonywane są indywidualne w zależności od dostępu do miejsca montażu, wielkości powierzchni, itp. Elementy zbiornika są prefabrykowane w zakładzie produkcyjnym, następnie przewożone i montowane na miejscu. W razie potrzeby zbiorniki PPOŻ mogą być dodatkowo wzmacniane profilami stalowymi, które są zabezpieczone przed korozją poprzez malowane, ocynkowane lub licowanie profilami z tworzywa sztucznego.
Wykonujemy również instalacje rurociągowe z PP, PE łączone metodą zgrzewania lub klejenia z rur PVC. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem oferujemy zbiorniki przeciwpożarowe dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Nasze zbiorniki PPOŻ wyróżniają się najwyższą starannością wykonania. 

facebook