Zbiorniki przeciwpożarowe są źródłem wody dla stałych urządzeń gaśniczych wodnych i służą do magazynowania wody w celach przeciwpożarowych.

Rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Oferowane przez nas zbiorniki wykonywane są zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ich ostateczna forma i rozmiar zależny jest od ilości dostępnego miejsca, metrażu i kształtu pomieszczeń, w których mają się znaleźć.

Istnieje możliwość wzmocnienia zbiorników poprzez wykorzystanie profili stalowych – zabezpieczonych przez korozją (oferujemy profile malowane, ocynkowane lub licowane profilami z tworzywa sztucznego).

Możemy również zaoferować uzupełnienie instalacji przeciwpożarowej o trwałe instalacje rurociągowe z PP, PE łączone metodą zgrzewania lub klejenia z rur PVC.

Wszystkie elementy zbiornika są prefabrykowane. Po zakończeniu prac są następnie przewożone i montowane na miejscu zgodnie z zaleceniami i wskazówkami klienta.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje o oferowanych przez naszą firmę typach zbiorników można znaleźć tutaj: Zbiorniki z tworzyw. Jesteśmy producentem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, więc możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania dopasowane do potrzeb i spełniające wszelkie wymagania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.