Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest produkcja zbiorników specjalistycznych spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymagania technologiczne. Co dokładnie możemy Państwu zaoferować?

1254911612_prox_pl_n_dr_dn_700x700_v_132_viii-225x300

 

Producent zbiorników PROX

Wśród oferowanych przez nas zbiorników znajdą Państwo zbiorniki spawane z polipropylenu, polietylenu, PVDF oraz  PCV. Nadają się one między innymi do stosowania w przemyśle chemicznym, galwanizerniach i ciągach technologicznych oraz do wykorzystania jako zbiorniki przeciwpożarowe oraz retencyjne – przy maksymalnej temperaturze medium wynoszącej 80°C (140°C w przypadku zbiorników PVDF).

Jako producent zbiorników możemy Państwu zagwarantować, że oferowane przez nas rozwiązania technologiczne mogą zostać zastosowane w kontakcie z:

  • ściekami,
  • wodą,
  • wodnymi roztworami chemikaliów w zakresie pH 2-13,
  • cieczami organicznymi,
  • wodą pitną
  • przetworami spożywczymi.

Gwarantujemy także najwyższą jakość połączeń i spoin oraz możliwość dopasowania konkretnego rozwiązania technologicznego do Państwa potrzeb. Oferujemy zarówno zbiorniki w wykonaniu samonośnym, jak i przeznaczone do obetonowania.

Istnieje także możliwość zamówienia zbiorników wykonywanych na miejscu oraz o złożonych kształtach – zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną.

Więcej informacji o oferowanych przez nas rozwiązaniach technologicznych można znaleźć tutaj: ZBIORNIKI. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – Prox – producent zbiorników.